Nepromeškejte už ani jednu bezva akci!

Přihlaste se k odběru pozvánek

Nepromeškejte už ani jednu bezva akci! Přihlaste se k odběru pozvánek
Podrobnosti o zpracování e-mailové adresy si můžete přečíst zde.

Souhlasím, aby mi R36.cz, s.r.o. Fibichova 52, 537 01 Chrudim, zasílala svá obchodní sdělení týkající se nabízení výrobků a služeb v souladu se zákonem č. 480/2004 Sb. v platném znění.

Tímto udělujete v souladu se zákonem č. 110/2019 svůj souhlas se zpracováním poskytnuté emailové adresy společností R36.cz za účelem zařazení do databáze a dalšího reklamního, marketingového účelu, tj. zejména nabízení výrobků a služeb, a za účelem zasílání obchodních sdělení prostřednictvím elektronických prostředků dle platného zákona č. 480/2004 Sb., a v souladu s požadavky obecného nařízení o ochraně osobních údajů 2016/679, a to na dobu 5 let od udělení nebo do odvolání.

Svým souhlasem prohlašujete, že jste oprávněn/a k poskytnutí tohoto souhlasu, jste osobou starší 15 let a jste si vědom/vědoma dopadů svého jednání na ochranu osobních údajů.

Pokud si přejete svůj souhlas se zasíláním obchodních sdělení na vaši emailovou adresu odvolat, můžete tak učinit mailem na adrese malek@r36.cz nebo jednoduše pro prokliku do odkaz v patičce námi zaslaného newsletteru.

Vezměte, prosím, na vědomí, že máte právo:

V případě, že budete mít k rozsahu nebo účelu zpracování vašich osobních údajů jakékoli dotazy, neváhejte nás kdykoli kontaktovat e-mailem na adrese malek@r36.cz

Tento souhlas je udělen na dálku prostřednictvím webového formuláře.

Tvorba webových stránek: Webklient