Nepromeškejte už ani jednu bezva akci!

Přihlaste se k odběru pozvánek

Nepromeškejte už ani jednu bezva akci! Přihlaste se k odběru pozvánek
Podrobnosti o zpracování e-mailové adresy si můžete přečíst zde.

Networking CCT v Pardubicích

Čeká nás přínosný moderovaný i neformální networking, skvělé občerstvení a zajímavý mastermind na téma „Kybernetické hrozby a jak se jim úspěšně bránit“
Datum zahájení

Od 03.10.2023

15:00

Datum ukončení

Do 03.10.2023

18:00

Město/obec konání akce
Pardubice
Místo akce
Pierre Hotel & Restaurant
Upřesnění místa
Kunětická 227, salonek

Informace o akci

Czech Cool Trade vás srdečně zve na první Networking CCT v Pardubicích, který se bude konat v úterý 3. října od 15:00 hod., který se bude konat v krásných prostorách Pierre Hotel & Restaurant, Kunětická 227, Pardubice II.
Čeká nás přínosný moderovaný i neformální networking, skvělé občerstvení a zajímavý mastermind na téma „Kybernetické hrozby a jak se jim úspěšně bránit“, pod vedením Pavla Matějíčka, lektora IT bezpečnosti a etického hackera a Jana Mareše, obchodního zástupce společnosti BOIT Cyber Security s.r.o.
Využijte příležitost budovat byznys vztahy s ostatními majiteli a top manažery z firemní komunity CCT. Firemní networking se pro vás stane silným a důležitým nástrojem k rozvoji vaší firmy!
Na co se během mastermindu zaměříme?
Jaké kybernetické hrozby a útoky jste v posledních letech zaznamenali? Jak jste se proti nim bránili?
  • Máte zkušenosti s důsledky nedostatečného kybernetického zajištění?  Jaké ekonomické ztráty mohou vzniknout v důsledku úspěšných kybernetických útoků?
  • Jak řešíte zabezpečení své IT infrastruktury? Jak útokům jako například phishing, ransomware a útokům na síťovou infrastrukturu předcházíte?
  • Jak nahlížíte na vzdělávání v oblasti kybernetické bezpečnosti? Jak nahlížite na proškolování zaměstnanců ve vztahu k praktické zkušenosti s jejich ostražitostí a předcházení kybernetickým útokům?
  • Jaké kroky jako jednotlivec podnikáte k ochraně svého osobního kybernetického prostoru? Jaké jsou základy, které by měl dodržovat každý z nás?
Využijte přínosů kolektivního vědění, sdílejte své zkušenosti a nechte se inspirovat znalostmi ostatních, bez ohledu na to, zda jsou pozitivní nebo negativní.

Co je to MASTERMIND?

Mastermind vás vybízí ke sdílení svých aktuálních výzev, obtíží či otázek. Spolu s dalšími hosty – firemní komunitou CCT – se během mastermindu dělíte o své know-how týkající se daného tématu.
Při společné diskuzi získáte výhody kolektivních znalostí celé skupiny, plynoucí z jejich zkušeností při řešení daných problémů. Mastermind vám přinese zkušenosti, nové nápady a perspektivu ostatních hostů. Hlavním cílem je poskytnout vám podporu, inspiraci a nové nápady pro osobní i profesní rozvoj.
Harmonogram akce
14:45 – 15:00 Příchod hostů, welcome drink
15:00 – 16:00 Moderovaný networking
16:00 – 16:15 Neformální networking
16:15 – 17:00 Mastermind:Kybernetické hrozby a jak se jim úspěšně bránit
17:00 – 17:30 Závěrečné slovo, neformální networking
Sdílejte pozvánku i svým přátelům...
Facebook
Twitter
LinkedIn
Reddit
WhatsApp
Email

Kontakt na pořadatele

Tvorba webových stránek: Webklient